REPORT: 3. kolo – Kalábek lehce porazil Toku

21.10.2017 21:15 Divize E 2017/2018 3
8 - 2
Celkový čas

Info

Tentokrát dostal slovo každý hráč, který umí trošku psát a rozumí českým otázkám, aby utkání zhodnotil :-))).

Zdeněk Sára: Zápas jsme zvládli velice dobře takticky, když jsme Toku v první půli nepouštěli do vyložených šancí a sami z brejků trestali každou jejich chybu. Ve druhé půlce mužstvo, pochopitelně, pod pohodlným vedením 6:0 polevilo a hosté se dostávali častěji k zakončení, ale po celou dobu jsme měli zápas pod kontrolou a nebylo pochyb o vítězi utkání. Mužstvo podalo velmi kvalitní výkon a s výsledkem jsme maximálně spokojeni.

Lukáš Něměc: Po katastrofě z minulého týdne, jsme předvedly proti silné Toce týmový výkon, který byl odměněn vysokou výhrou a třemi body, pokud udržíme koncentraci po celé utkání, hráči zjistí že to jde.

Martin Něměc: Začátek utkání nám vyšel skvěle, rychle jsme vedli 6:0, pak už jsme si to pohlídali.

Vanja Logara: Zápas rozhodl první poločas, kdy jsme hráli svoji hru. Nepustili jsme Toku téměř do ničeho, u nás klasicky řádil nejlepší hráč a střelec divize posledních let Martin Kalina, který svými pěti góly přispěl k jasnému vítězství.

Tarik Lukšija (Lukšina, Lukšica): Zápas hodnotím kladně. Zase jsme dominovali naši hrou a opět jsme dokázali nasázet hodně branek, z mého pohledu dobrý zápas. Toka se snažila rotovat což samozřejmě na nás neplatí, takže jsme toho dokázali dobře využít.