7.10.2017 19:15 Divize E 2017/2018 1
13 - 5
Celkový čas

Info

Dalo by se říct, že nikdo nečekal takto jednoznačný zápas prvního kola, který se lámal na konci první půle, kdy Arsenal snížil na 4:3, ale v poslední minutě dostal dvě branky a bylo zápase. Do druhého poločasu Arsenal zkusil napadat naši rozehrávku, ale byly z toho akorát naše netradiční brejkové situace, po kterých padala jedna branka za druhou a nebýt naší sobeckosti v některých situacích (dva na brankáře a místo přihrávky do prázdné zbytečná střela), mohlo být branek v síti Arsenalu mnohem víc. Tenkokrát „Cíca“ který měl hrát osobku na Kalinu neměl asi svůj den a nevymazal ho :-D. Velice slušně zahrál mladý Tarik Lukšija, který dostal šanci hrát celé utkání si připsal 1+3 a klidně mohl ještě dvě branky přidat, ale i tak si poveze pohodu na reprezentační turnaj U-19, který se koná 14-17.10. v Ostravě. Dočasný trenér a mistr slova Martin Němec zhodnotil utkání takto: „Špatná obrana, útok docela dobrý. Zápas vyhrál trenér.“