17.11.2018 21:00 Divize E 2018/2019 8
10 - 8
Celkový čas

Info

To byl zápas…Padlo 18 branek a jasně se ukázalo, že kluci z Hustopečí jsou velice šikovní směrem dopředu, ale obrana jim nic moc neříká. I „Kalda“ měl směrem dozadu tentokrát zataženou ruční brzdu víc než obvykle. Všelijak poskládaný tým se dvěma nováčky v týmu ukázal bojovného ducha, kdy už to s náma nevypadalo vůbec dobře, prohrávali jsme 7:5 a pak i 8:6!, ale nakonec bereme všechny 3 body, kdy jsme během 4 minut vstřelili 4 branky a zápas otočili na konečné skóre 10:8. Jeden z noviců v týmu Alain Banongo si dokonce připsal vítěznou trefu! a Milan Polonec předvedl na svoje poměry až nadpozemský výkon a čtyřmi přesnými zásahy sestřelil Hustopeče. Když k tomu přičteme, že futsal rok nehrál, před zápas ho trápil bolavý nárt, natažené tříslo, nulová fyzička, tak byl jednoznačně vyhlášen hráčem utkání a po zápase mu manažer Zdeněk Sára oznámil, že si vybojoval nominaci na další utkání, gratulujeme Milane. Na závěr jedna špatná zpráva, v prvním poločase špatně došlápl Miloslav Brabec a utrhnul si achilovku!, obrovská smůla a velká ztráta pro náš tým. „Brába“ už je po úspěšné operaci a tak nezbývá než popřát brzké uzdravení a návrat na hřiště kamaráde.